30KPA170CA-HR
30KPA170CA-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 275V P600
I roto i te taonga: 4028 pcs
Tikiake: 30KPA170CA-HR.pdf
RFQ
30KPA170CAE3/TR13
30KPA170CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
I roto i te taonga: 5893 pcs
Tikiake: 30KPA170CAE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA170A
30KPA170A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 30KPA170A.pdf
30KPA170-B
30KPA170-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 288.75V P600
Tikiake: 30KPA170-B.pdf
30KPA170CA
30KPA170CA
Tikiake: 30KPA170CA.pdf
30KPA170A-HR
30KPA170A-HR
Tikiake: 30KPA170A-HR.pdf
30KPA170CA-HRA
30KPA170CA-HRA
Tikiake: 30KPA170CA-HRA.pdf
30KPA170CA-B
30KPA170CA-B
Tikiake: 30KPA170CA-B.pdf
30KPA170A-HRA
30KPA170A-HRA