30KPA170A-HRA
30KPA170A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 275V P600
I roto i te taonga: 4457 pcs
Tikiake: 30KPA170A-HRA.pdf
RFQ
30KPA168CA-B
30KPA168CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 168V 272.4V P600
I roto i te taonga: 4729 pcs
Tikiake: 30KPA168CA-B.pdf
RFQ
30KPA170A
30KPA170A
Tikiake: 30KPA170A.pdf
30KPA170A-B
30KPA170A-B
Tikiake: 30KPA170A-B.pdf
30KPA170A-HR
30KPA170A-HR