30KPA160A-HR
30KPA160A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 252.6V P600
I roto i te taonga: 3484 pcs
Tikiake: 30KPA160A-HR.pdf
RFQ
30KPA160AE3/TR13
30KPA160AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
I roto i te taonga: 5027 pcs
Tikiake: 30KPA160AE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA160-B
30KPA160-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 265.23V P600
Tikiake: 30KPA160-B.pdf
30KPA160A-B
30KPA160A-B