30E1C2.75
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30E1C2.75
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 30A 2.75KVAC
Ngā Rauemi: 30E1C2.75.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 176 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 176 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30E1C2.75
Tau Wae 30E1C2.75 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 30A 2.75KVAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 176 pcs Pepa Raraunga 30E1C2.75.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 2.75kV Rahi / Rahi 3.000" Dia x 10.875" L (76.20mm x 276.23mm)
Raupapa POWR-GARD® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 30A
Katoa E Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 80kA
Whakaaetanga - Nga tono Transformer Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30EK66
30EK66
Kaihanga: Curtis Industries
Whakaahuatanga: LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
I roto i te taonga: 4466 pcs
Tikiake: 30EK66.pdf
RFQ
30EMC6
30EMC6
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
I roto i te taonga: 2184 pcs
Tikiake: 30EMC6.pdf
RFQ
30EB66
30EB66
Kaihanga: Curtis Industries