250S130DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
250S130DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 250S130DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD
Ngā Rauemi: 250S130DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 250S130DR
Tau Wae 250S130DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105606 pcs Pepa Raraunga 250S130DR.pdf
Momotuhi - Max 60V (250V Int) Momo Polymeric
Te wa ki te haere 900ms Te matotoru (Max) 0.146" (3.70mm)
Rahi / Rahi 0.370" L x 0.291" W (9.40mm x 7.40mm) Raupapa POLY-FUSE®, 250S
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 20 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 4 Ohms
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2-SMD Ētahi Ingoa F3520DKR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 130mA Ih Surface Mount 2-SMD
I teie nei - Te haere (Te) 260mA Anei - Max 3A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 130mA Whakaaetanga cURus, TUV