250R180F
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
250R180F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 250R180F
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 180MA RADIAL
Ngā Rauemi: 250R180F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 250R180F
Tau Wae 250R180F Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 180MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 174300 pcs Pepa Raraunga 250R180F.pdf
Momotuhi - Max 60V (250V Int) Momo Polymeric
Te wa ki te haere 20s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.374" Dia x 0.181" T (9.50mm x 4.60mm) Raupapa POLY-FUSE®, 250R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 4 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 800 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 250R180F-ND
F1916
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 180mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 650mA Anei - Max 10A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 180mA Whakaaetanga cURus, TUV