250R120-RAZR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
250R120-RAZR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 250R120-RAZR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
Ngā Rauemi: 250R120-RAZR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 250R120-RAZR
Tau Wae 250R120-RAZR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175277 pcs Pepa Raraunga 250R120-RAZR.pdf
Momotuhi - Max 60V (250V Int) Momo Polymeric
Te wa ki te haere 2.5s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.256" L x 0.181" W (6.50mm x 4.60mm) Raupapa POLY-FUSE®, 250R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 16 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 7 Ohms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 250R120-RAZR-ND
250R120-RAZRTB
250R120RAZR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 120mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 240mA Anei - Max 3A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 120mA Whakaaetanga cURus, TUV