231-INSIDER-P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
231-INSIDER-P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 231-INSIDER-P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua 1-PHASE PUMPSAVERPLUS/230V/ FO
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Waehere Stock 761 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 761 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 231-INSIDER-P
Tau Wae 231-INSIDER-P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Tuhinga o mua 230VAC Momo Voltage Sensing AC
Tūnga Tae Energized High/Low Waahi Tae 190 ~ 265V AC
Raupapa 231-Insider-P Momo putanga Relay
Ētahi Ingoa F10475 Tae Mahi -40°C ~ 55°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te wa roa Fixed, 4 Sec, 5 Sec Whakapā atu @ Whakaoho 17A @ 240VAC
Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: TERM TURRET DOUBLE L=4.72MM
I roto i te taonga: 109548 pcs
Tikiake: 2310-1-00-01-00-00-07-0.pdf
RFQ
231-72MMX55M
231-72MMX55M
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE MASKING TAN 2.83"X 60YDS
I roto i te taonga: 2698 pcs
Tikiake: 231-72MMX55M.pdf
RFQ
231-69PAB-15V
231-69PAB-15V
Kaihanga: Wakefield-Vette
Whakaahuatanga: HEATSINK
Tikiake:
231-SA
231-SA
Kaihanga: American Hakko Products, Inc.
Whakaahuatanga: FINE POINT TWEEZER SERRATED TIP
Tikiake:
231-68
Kaihanga: CNC Tech
Whakaahuatanga: CONN SOCKET PLCC 68POS GOLD
Tikiake: 231-68.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE MASKING TAN 0.24"X 60YDS
Tikiake: 231-6MMX55M.pdf
231-84
Kaihanga: CNC Tech
Whakaahuatanga: CONN SOCKET PLCC 84POS GOLD
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: PERMA-PROTO HAT FOR PI MINI KIT
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: KNOB 0.250" PHENOLIC
231-69PABE-15V
231-69PABE-15V
Kaihanga: Wakefield-Vette
Whakaahuatanga: HEATSINK TO-220 VERT BLK
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel