225E2CL5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 225E2CL5.5
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 225A 5.5KVAC CYL
Ngā Rauemi: 225E2CL5.5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 81 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 81 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 225E2CL5.5
Tau Wae 225E2CL5.5 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 225A 5.5KVAC CYL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 81 pcs Pepa Raraunga 225E2CL5.5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 5.5kV Rahi / Rahi 16.130" L x 3.000" W x 7.940" H (409.70mm x 76.20mm x 201.68mm)
Raupapa POWR-GARD® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 225A
Katoa E Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 80kA
Whakaaetanga - Nga tono Transformer Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
225CMQ015
225CMQ015
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 15V 110A TO244AB
I roto i te taonga: 4251 pcs
Tikiake:
RFQ
225CKS450MJM
225CKS450MJM
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 450V T/H
I roto i te taonga: 919932 pcs
Tikiake: 225CKS450MJM.pdf
RFQ
225FM
225FM
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 225A 690VAC/500VDC