20LR600SU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20LR600SU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20LR600SU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 20V 6A STRAP
Ngā Rauemi: 20LR600SU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20LR600SU
Tau Wae 20LR600SU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 20V 6A STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135059 pcs Pepa Raraunga 20LR600SU.pdf
Momotuhi - Max 20V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm)
Rahi / Rahi 0.984" L x 0.559" W (25.00mm x 14.20mm) Raupapa POLY-FUSE®, LR
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 19 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 7 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Strap Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 20V 6A Ih User Defined Strap I teie nei - Te haere (Te) 11.7A
Anei - Max 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 6A