20KPA80A-B
20KPA80A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 80V 130V P600
I roto i te taonga: 8292 pcs
Tikiake: 20KPA80A-B.pdf
RFQ
20KPA80CA
20KPA80CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 8377 pcs
Tikiake: 20KPA80CA.pdf
RFQ
20KPA80C
20KPA80C
Whakaahuatanga: TVS DIODE 80V 136.5V P600
Tikiake: 20KPA80C.pdf
20KPA80A
20KPA80A