20KPA300CA
20KPA300CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 300V 483V P600
I roto i te taonga: 6343 pcs
Tikiake: 20KPA300CA.pdf
RFQ
20KPA300CA-B
20KPA300CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4827 pcs
Tikiake: 20KPA300CA-B.pdf
RFQ
20KPA30
20KPA30
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 54.08V P600
Tikiake: 20KPA30.pdf
20KPA300
20KPA300
Whakaahuatanga: TVS DIODE 300V 507.15V P600