20KPA280CA-B
20KPA280CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 280V 451V P600
I roto i te taonga: 4829 pcs
Tikiake: 20KPA280CA-B.pdf
RFQ
20KPA280A-B
20KPA280A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 7943 pcs
Tikiake: 20KPA280A-B.pdf
RFQ
20KPA280CA
20KPA280CA
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 280VWM 451VC AXIAL
Tikiake: 20KPA280CA.pdf
20KPA280C-B
20KPA280C-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 280V 473.55V P600