20KPA26CA-B
20KPA26CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 44.7V P600
I roto i te taonga: 7500 pcs
Tikiake: 20KPA26CA-B.pdf
RFQ
20KPA26-B
20KPA26-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 46.94V P600
I roto i te taonga: 8263 pcs
Tikiake: 20KPA26-B.pdf
RFQ
20KPA26CA
20KPA26CA