20KPA172CA
20KPA172CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 172V 277V P600
I roto i te taonga: 7791 pcs
Tikiake: 20KPA172CA.pdf
RFQ
20KPA172CA-B
20KPA172CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 6881 pcs
Tikiake: 20KPA172CA-B.pdf
RFQ
20KPA172A-B
20KPA172A-B
Tikiake: 20KPA172A-B.pdf
20KPA172A
20KPA172A
Tikiake: 20KPA172A.pdf
20KPA172
20KPA172
Whakaahuatanga: TVS DIODE 172V 290.85V P600