20KPA144CA
20KPA144CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 144V 232V P600
I roto i te taonga: 9493 pcs
Tikiake: 20KPA144CA.pdf
RFQ
20KPA160
20KPA160
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 270.9V P600
I roto i te taonga: 11350 pcs
Tikiake: 20KPA160.pdf
RFQ
20KPA144C-B
20KPA144C-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 144V 243.6V P600
Tikiake: 20KPA144C-B.pdf
20KPA144CA-B
20KPA144CA-B