2016L100/33DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
2016L100/33DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2016L100/33DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 33V 1.1A 2016
Ngā Rauemi: 1.2016L100/33DR.pdf2.2016L100/33DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2016L100/33DR
Tau Wae 2016L100/33DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 33V 1.1A 2016 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115594 pcs Pepa Raraunga 1.2016L100/33DR.pdf2.2016L100/33DR.pdf
Momotuhi - Max 33V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 500ms Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm)
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.160" W (5.08mm x 4.07mm) Raupapa POLY-FUSE®, 2016L
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 400 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 100 mOhms
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2016 (5041 Metric), Concave Ētahi Ingoa F4071DKR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 33V 1.1A Ih Surface Mount 2016 (5041 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 2.2A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.1A Whakaaetanga cURus, TUV