200E2CL15.5
Hua Hua
Tau Wae: 200E2CL15.5
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 200A 15.5KVAC CYL
Ngā Rauemi: 200E2CL15.5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 58 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 58 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 200E2CL15.5
Tau Wae 200E2CL15.5 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 200A 15.5KVAC CYL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 58 pcs Pepa Raraunga 200E2CL15.5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 15.5kV Rahi / Rahi 22.810" L x 3.000" W x 7.940" H (579.37mm x 76.20mm x 201.68mm)
Raupapa POWR-GARD® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 200A