1SMC75AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMC75AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMC75AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 75V 121V SMC
Ngā Rauemi: 1.1SMC75AT3G.pdf2.1SMC75AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMC75AT3G
Tau Wae 1SMC75AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 75V 121V SMC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4794 pcs Pepa Raraunga 1.1SMC75AT3G.pdf2.1SMC75AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 75V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 121V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 83.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMC
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa 1SMC75AT3G-ND
1SMC75AT3GOSTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Capacitance @ Frequency -
Tau Wae Tuakiri 1SMC Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMC78AT3G
1SMC78AT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 78V 126V SMC
I roto i te taonga: 5887 pcs
Tikiake: 1SMC78AT3G.pdf
RFQ
1SMC70A TR13
1SMC70A TR13
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 70V 113V SMC
I roto i te taonga: 162156 pcs
Tikiake: 1SMC70A TR13.pdf
RFQ
1SMC75AT3
1SMC75AT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 121V SMC