1SMC48AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMC48AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMC48AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 48V 77.4V SMC
Ngā Rauemi: 1.1SMC48AT3G.pdf2.1SMC48AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMC48AT3G
Tau Wae 1SMC48AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 48V 77.4V SMC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4550 pcs Pepa Raraunga 1.1SMC48AT3G.pdf2.1SMC48AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 48V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 77.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 53.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMC
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.4A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri 1SMC
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMC45AT3
1SMC45AT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.2V SMC
I roto i te taonga: 4809 pcs
Tikiake: 1SMC45AT3.pdf
RFQ
1SMC45A BK
1SMC45A BK
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.7V SMC