1SMC40AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMC40AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMC40AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 40V 64.5V SMC
Ngā Rauemi: 1.1SMC40AT3G.pdf2.1SMC40AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMC40AT3G
Tau Wae 1SMC40AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 40V 64.5V SMC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5725 pcs Pepa Raraunga 1.1SMC40AT3G.pdf2.1SMC40AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 40V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 64.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 44.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMC
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa 1SMC40AT3GOSCT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 32.2A Capacitance @ Frequency -