1SMC33AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMC33AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMC33AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33V 53.3V SMC
Ngā Rauemi: 1.1SMC33AT3G.pdf2.1SMC33AT3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMC33AT3G
Tau Wae 1SMC33AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 33V 53.3V SMC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122366 pcs Pepa Raraunga 1.1SMC33AT3G.pdf2.1SMC33AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMC
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa 1SMC33AT3GOSDKR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28.1A Capacitance @ Frequency -