1SMB90AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB90AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB90AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 90V 146V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB90AT3G.pdf2.1SMB90AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB90AT3G
Tau Wae 1SMB90AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 90V 146V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4699 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB90AT3G.pdf2.1SMB90AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 90V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 146V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 100V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A
Capacitance @ Frequency 210pF @ 1MHz Tau Wae Tuakiri 1SMB
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB90AT3
1SMB90AT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 90V 146V SMB
I roto i te taonga: 273244 pcs
Tikiake: 1SMB90AT3.pdf
RFQ
1SMC100A TR13
1SMC100A TR13
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 162V SMC
I roto i te taonga: 154456 pcs
Tikiake: 1SMC100A TR13.pdf
RFQ
1SMB90CA TR13
1SMB90CA TR13
Tikiake: 1SMB90CA TR13.pdf
Whakaahuatanga: TVS DIODE 9V 15.4V SMB
Tikiake: 1SMB9.0AT3.pdf
1SMC10AT3G
1SMC10AT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V SMC
Tikiake: 1SMC10AT3G.pdf
1SMB9.0A TR13
1SMB9.0A TR13
Tikiake: 1SMB9.0A TR13.pdf