1SMB7.5AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB7.5AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB7.5AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB7.5AT3G.pdf2.1SMB7.5AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB7.5AT3G
Tau Wae 1SMB7.5AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4819 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB7.5AT3G.pdf2.1SMB7.5AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 7.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 12.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 8.33V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB7.5AT3G-ND
1SMB7.5AT3GOSTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.5A Capacitance @ Frequency 1890pF @ 1MHz
Tau Wae Tuakiri 1SMB Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB7.0A TR13
1SMB7.0A TR13
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7V 12V SMB
I roto i te taonga: 359148 pcs
Tikiake: 1SMB7.0A TR13.pdf
RFQ
1SMB7.0AT3
1SMB7.0AT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
I roto i te taonga: 4087 pcs
Tikiake: 1SMB7.0AT3.pdf
RFQ
1SMB7.5AT3
1SMB7.5AT3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB
Tikiake: 1SMB7.5AT3.pdf
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 121V SMB
Tikiake: 1SMB75AT3.pdf
Whakaahuatanga: TVS DIODE 70V 113V SMB
Tikiake: 1SMB70AT3.pdf
1SMB7.5CA TR13
1SMB7.5CA TR13
Tikiake: 1SMB7.5CA TR13.pdf
1SMB75AT3G
1SMB75AT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 1SMB75AT3G.pdf
1SMB70AT3G
1SMB70AT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 1SMB70AT3G.pdf
1SMB7.5A BK
1SMB7.5A BK
Tikiake: 1SMB7.5A BK.pdf
1SMB7.5A TR13
1SMB7.5A TR13
Tikiake: 1SMB7.5A TR13.pdf