1SMB26AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB26AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB26AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 26V 42.1V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB26AT3G.pdf2.1SMB26AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB26AT3G
Tau Wae 1SMB26AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 26V 42.1V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4941 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB26AT3G.pdf2.1SMB26AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 26V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 42.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28.9V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB26AT3GOSCT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.2A Capacitance @ Frequency 630pF @ 1MHz
Tau Wae Tuakiri 1SMB Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB24CA TR13
1SMB24CA TR13
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 38.9V SMB
I roto i te taonga: 339898 pcs
Tikiake: 1SMB24CA TR13.pdf
RFQ
1SMB28AT3
1SMB28AT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 28V 45.4V SMB
I roto i te taonga: 213870 pcs
Tikiake: 1SMB28AT3.pdf
RFQ
1SMB26AT3
1SMB26AT3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 42.1V SMB