1SMB170AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB170AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB170AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 170V 275V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB170AT3G.pdf2.1SMB170AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB170AT3G
Tau Wae 1SMB170AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 170V 275V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5450 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB170AT3G.pdf2.1SMB170AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 170V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 275V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 189V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB170AT3GOSDKR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.2A Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz