1SMB160AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB160AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB160AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 160V 259V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB160AT3G.pdf2.1SMB160AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB160AT3G
Tau Wae 1SMB160AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 160V 259V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4488 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB160AT3G.pdf2.1SMB160AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 160V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 259V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 178V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.3A
Capacitance @ Frequency 125pF @ 1MHz Tau Wae Tuakiri 1SMB
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB16CAT3
1SMB16CAT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 26V SMB
I roto i te taonga: 182881 pcs
Tikiake: 1SMB16CAT3.pdf
RFQ
1SMB160A TR13
1SMB160A TR13
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V SMB
I roto i te taonga: 328040 pcs
Tikiake: 1SMB160A TR13.pdf
RFQ
1SMB15CA TR13
1SMB15CA TR13
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 24.4V SMB
Tikiake: 1SMB15CA TR13.pdf
1SMB160AT3
1SMB160AT3
Tikiake: 1SMB160AT3.pdf
1SMB16AT3G
1SMB16AT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 1SMB16AT3G.pdf
1SMB160A BK
1SMB160A BK