1SMB12AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB12AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB12AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 19.9V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB12AT3G.pdf2.1SMB12AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB12AT3G
Tau Wae 1SMB12AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 19.9V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5700 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB12AT3G.pdf2.1SMB12AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB12AT3GOSTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30.2A Capacitance @ Frequency 1245pF @ 1MHz
Tau Wae Tuakiri 1SMB Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB12CAT3
1SMB12CAT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 19.9V SMB
I roto i te taonga: 184692 pcs
Tikiake: 1SMB12CAT3.pdf
RFQ
1SMB12A BK
1SMB12A BK
Kaihanga: Central Semiconductor
I roto i te taonga: 4166 pcs
Tikiake: 1SMB12A BK.pdf
RFQ
1SMB12AT3
1SMB12AT3