1SMB11CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB11CAT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB11CAT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 11V 18.2V SMB
Ngā Rauemi: 1SMB11CAT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB11CAT3G
Tau Wae 1SMB11CAT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 11V 18.2V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6005 pcs Pepa Raraunga 1SMB11CAT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 11V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 18.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 12.2V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa 1SMB11CAT3G-ND
1SMB11CAT3GOSTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A
Capacitance @ Frequency 740pF @ 1MHz Mahinga Korero 1
Tau Wae Tuakiri 1SMB Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB11AT3G
1SMB11AT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 18.2V SMB
I roto i te taonga: 5692 pcs
Tikiake: 1SMB11AT3G.pdf
RFQ
1SMB110CA TR13
1SMB110CA TR13
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 110V 177V SMB
I roto i te taonga: 350970 pcs
Tikiake: 1SMB110CA TR13.pdf
RFQ
1SMB11CAT3
1SMB11CAT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor