1SMA60CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA60CAT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMA60CAT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 60V 96.8V SMA
Ngā Rauemi: 1.1SMA60CAT3G.pdf2.1SMA60CAT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMA60CAT3G
Tau Wae 1SMA60CAT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 60V 96.8V SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3968 pcs Pepa Raraunga 1.1SMA60CAT3G.pdf2.1SMA60CAT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 60V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 96.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 66.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMA Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AC, SMA
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A Capacitance @ Frequency 110pF @ 1MHz