1812L125PRT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1812L125PRT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812L125PRT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 1.25A 1812
Ngā Rauemi: 1812L125PRT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812L125PRT
Tau Wae 1812L125PRT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 1.25A 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4395 pcs Pepa Raraunga 1812L125PRT.pdf
Momotuhi - Max - Momo Polymeric
Te wa ki te haere 400ms Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm)
Rahi / Rahi 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Raupapa POLY-FUSE®, 1812L
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 140 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 50 mOhms
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1812 (4532 Metric), Concave Ētahi Ingoa F2159CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 1.25A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave I teie nei - Te haere (Te) 2.5A
Anei - Max 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.25A