15ST120U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15ST120U
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 15V 1.2A STRAP
Ngā Rauemi: 15ST120U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15ST120U
Tau Wae 15ST120U Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 15V 1.2A STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5057 pcs Pepa Raraunga 15ST120U.pdf
Momotuhi - Max 15V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Raupapa POLY-FUSE®, ST
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 220 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 85 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Strap Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 1.2A Ih User Defined Strap I teie nei - Te haere (Te) 2.7A
Anei - Max 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.2A