15KPA85CAE3/TR13
15KPA85CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 137.6V P600
I roto i te taonga: 9668 pcs
Tikiake: 15KPA85CAE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA85C-B
15KPA85C-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 144.48V P600
I roto i te taonga: 10557 pcs
Tikiake: 15KPA85C-B.pdf
RFQ
15KPA85A
15KPA85A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse