15KPA64A
15KPA64A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 104.2V P600
I roto i te taonga: 16111 pcs
Tikiake: 15KPA64A.pdf
RFQ
15KPA64A-HRA
15KPA64A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4964 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA64A-B
15KPA64A-B
Tikiake: 15KPA64A-B.pdf
15KPA60CA-HR
15KPA60CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60VWM 97.4VC AXIAL
Tikiake:
15KPA64AE3/TR13
15KPA64AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA64AE3/TR13.pdf
15KPA60E3/TR13
15KPA60E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V P600
Tikiake: 15KPA60E3/TR13.pdf
15KPA60CE3/TR13
15KPA60CE3/TR13
Tikiake: 15KPA60CE3/TR13.pdf
15KPA64A-HR
15KPA64A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64VWM 104.2VC AXIAL
15KPA64-B
15KPA64-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 109.41V P600
Tikiake: 15KPA64-B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel