15KPA58A-HR
15KPA58A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58VWM 93.8VC AXIAL
I roto i te taonga: 6249 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA54CA-HR
15KPA54CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54VWM 87.7VC AXIAL
I roto i te taonga: 6036 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA58A-HRA
15KPA58A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 93.8V P600
15KPA54E3/TR13
15KPA54E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V P600
Tikiake: 15KPA54E3/TR13.pdf
15KPA58AE3/TR13
15KPA58AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA58AE3/TR13.pdf
15KPA54CE3/TR13
15KPA54CE3/TR13
Tikiake: 15KPA54CE3/TR13.pdf
15KPA54CA-HRA
15KPA54CA-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 87.7V P600
15KPA58A
15KPA58A
Tikiake: 15KPA58A.pdf
15KPA54CAE3/TR13
15KPA54CAE3/TR13
Tikiake: 15KPA54CAE3/TR13.pdf
15KPA58-B
15KPA58-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 98.49V P600
Tikiake: 15KPA58-B.pdf
15KPA58A-B
15KPA58A-B
Tikiake: 15KPA58A-B.pdf
15KPA54CATR
15KPA54CATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: 15KPA54CATR.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel