15KPA54CA-B
15KPA54CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 87.7V P600
I roto i te taonga: 13139 pcs
Tikiake: 15KPA54CA-B.pdf
RFQ
15KPA54CA
15KPA54CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 17122 pcs
Tikiake: 15KPA54CA.pdf
RFQ
15KPA54C-B
15KPA54C-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 92.09V P600
Tikiake: 15KPA54C-B.pdf
15KPA54CA-HR
15KPA54CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54VWM 87.7VC AXIAL
Tikiake:
15KPA54A
15KPA54A
Tikiake: 15KPA54A.pdf
15KPA54ATR
15KPA54ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: 15KPA54ATR.pdf
15KPA54CAE3/TR13
15KPA54CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi