15KPA54A-B
15KPA54A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 87.7V P600
I roto i te taonga: 13517 pcs
Tikiake: 15KPA54A-B.pdf
RFQ
15KPA54A-HRA
15KPA54A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 5517 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA51CAE3/TR13
15KPA51CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 51V 82.9V P600
Tikiake: 15KPA51CAE3/TR13.pdf
15KPA51CATR
15KPA51CATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 51V 82.8V P600
Tikiake: 15KPA51CATR.pdf
15KPA54A-HR
15KPA54A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54VWM 87.7VC AXIAL
Tikiake:
15KPA51CA-HR
15KPA51CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 51VWM 82.9VC AXIAL
15KPA54A
15KPA54A
Tikiake: 15KPA54A.pdf
15KPA51CA-HRA
15KPA51CA-HRA
15KPA54AE3/TR13
15KPA54AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA54AE3/TR13.pdf
15KPA51CE3/TR13
15KPA51CE3/TR13
Whakaahuatanga: TVS DIODE 51V P600