15KPA48A-HR
15KPA48A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48VWM 77.7VC AXIAL
I roto i te taonga: 5960 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA48AE3/TR13
15KPA48AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.7V P600
I roto i te taonga: 9647 pcs
Tikiake: 15KPA48AE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA45CATR
15KPA45CATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.8V P600
Tikiake: 15KPA45CATR.pdf
15KPA45E3/TR13
15KPA45E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V P600
Tikiake: 15KPA45E3/TR13.pdf
15KPA48A
15KPA48A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse