15KPA45CA-HR
15KPA45CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45VWM 72.8VC AXIAL
I roto i te taonga: 5153 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA45C-B
15KPA45C-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 76.44V P600
I roto i te taonga: 12021 pcs
Tikiake: 15KPA45C-B.pdf
RFQ
15KPA45CA-HRA
15KPA45CA-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.8V P600
Tikiake:
15KPA45CAE3/TR13
15KPA45CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA45CAE3/TR13.pdf
15KPA45ATR
15KPA45ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: 15KPA45ATR.pdf
15KPA45CA
15KPA45CA