15KPA45AE3/TR13
15KPA45AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.8V P600
I roto i te taonga: 8825 pcs
Tikiake: 15KPA45AE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA43CE3/TR13
15KPA43CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43V P600
I roto i te taonga: 9311 pcs
Tikiake: 15KPA43CE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA45A
15KPA45A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse