15KPA43CAE3/TR13
15KPA43CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43V 69.8V P600
I roto i te taonga: 8160 pcs
Tikiake: 15KPA43CAE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA43A-HR
15KPA43A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43VWM 69.8VC AXIAL
I roto i te taonga: 6178 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA43CA-B
15KPA43CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 15KPA43CA-B.pdf
15KPA43CA-HRA
15KPA43CA-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake:
15KPA43CA
15KPA43CA
Tikiake: 15KPA43CA.pdf
15KPA43A
15KPA43A
Tikiake: 15KPA43A.pdf
15KPA43ATR
15KPA43ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: 15KPA43ATR.pdf
15KPA43CA-HR
15KPA43CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
15KPA43C-B
15KPA43C-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43V 73.29V P600
Tikiake: 15KPA43C-B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel