15KPA40A
15KPA40A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40V 65.8V P600
I roto i te taonga: 14610 pcs
Tikiake: 15KPA40A.pdf
RFQ
15KPA36CA-HRA
15KPA36CA-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 59.8V P600
I roto i te taonga: 5201 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA36CA-HR
15KPA36CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36VWM 59.8VC AXIAL
Tikiake:
15KPA40A-HR
15KPA40A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40VWM 65.8VC AXIAL
15KPA40-B
15KPA40-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40V 69.09V P600
Tikiake: 15KPA40-B.pdf
15KPA36CATR
15KPA36CATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: 15KPA36CATR.pdf
15KPA40A-B
15KPA40A-B
Tikiake: 15KPA40A-B.pdf
15KPA40AE3/TR13
15KPA40AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA40AE3/TR13.pdf
15KPA36CAE3/TR13
15KPA36CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA36CAE3/TR13.pdf
15KPA40A-HRA
15KPA40A-HRA
15KPA36CE3/TR13
15KPA36CE3/TR13
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V P600