15KPA36AE3/TR13
15KPA36AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 59.8V P600
I roto i te taonga: 8255 pcs
Tikiake: 15KPA36AE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA33E3/TR13
15KPA33E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V P600
I roto i te taonga: 9957 pcs
Tikiake: 15KPA33E3/TR13.pdf
RFQ
15KPA33CE3/TR13
15KPA33CE3/TR13
Tikiake: 15KPA33CE3/TR13.pdf
15KPA36A-HR
15KPA36A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36VWM 59.8VC AXIAL
Tikiake:
15KPA36A-B
15KPA36A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 15KPA36A-B.pdf
15KPA33CA-HRA
15KPA33CA-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 54.7V P600
Tikiake:
15KPA33CATR
15KPA33CATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: 15KPA33CATR.pdf
15KPA36A-HRA
15KPA36A-HRA
15KPA33CAE3/TR13
15KPA33CAE3/TR13
Tikiake: 15KPA33CAE3/TR13.pdf
15KPA36A
15KPA36A
Tikiake: 15KPA36A.pdf
15KPA36-B
15KPA36-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 62.79V P600
Tikiake: 15KPA36-B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel