15KPA30A-B
15KPA30A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 50.7V P600
I roto i te taonga: 13686 pcs
Tikiake: 15KPA30A-B.pdf
RFQ
15KPA28CAE3/TR13
15KPA28CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 28V 47.5V P600
I roto i te taonga: 9056 pcs
Tikiake: 15KPA28CAE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA30A-HR
15KPA30A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30VWM 50.7VC AXIAL
Tikiake:
15KPA30AE3/TR13
15KPA30AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA30AE3/TR13.pdf
15KPA30A
15KPA30A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 15KPA30A.pdf
15KPA30A-HRA
15KPA30A-HRA