15KPA280A-B
15KPA280A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 280V 454.5V P600
I roto i te taonga: 14849 pcs
Tikiake: 15KPA280A-B.pdf
RFQ
15KPA280A
15KPA280A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 15063 pcs
Tikiake: 15KPA280A.pdf
RFQ
15KPA26E3/TR13
15KPA26E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V P600
Tikiake: 15KPA26E3/TR13.pdf
15KPA280A-HR
15KPA280A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 280VWM 454.5VC AXIAL
Tikiake:
15KPA280A-HRA
15KPA280A-HRA