15KPA240CA-B
15KPA240CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 240V 384.6V P600
I roto i te taonga: 11290 pcs
Tikiake: 15KPA240CA-B.pdf
RFQ
15KPA240A-HRA
15KPA240A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 5126 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA240CA-HR
15KPA240CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 240VWM 384.6VC AXIAL
Tikiake:
15KPA240C-B
15KPA240C-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 240V 403.83V P600
Tikiake: 15KPA240C-B.pdf
15KPA240CAE3/TR13
15KPA240CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA240CAE3/TR13.pdf
15KPA240A-HR
15KPA240A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
15KPA240CA-HRA
15KPA240CA-HRA
15KPA240ATR
15KPA240ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: 15KPA240ATR.pdf
15KPA240A-B
15KPA240A-B
Tikiake: 15KPA240A-B.pdf
15KPA240CA
15KPA240CA
Tikiake: 15KPA240CA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel