15KPA220A-HRA
15KPA220A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 356V P600
I roto i te taonga: 6327 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA20E3/TR13
15KPA20E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V P600
I roto i te taonga: 8725 pcs
Tikiake: 15KPA20E3/TR13.pdf
RFQ
15KPA20CATR
15KPA20CATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 34.3V P600
Tikiake: 15KPA20CATR.pdf
15KPA220AE3/TR13
15KPA220AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA220AE3/TR13.pdf
15KPA220-B
15KPA220-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 373.8V P600
Tikiake: 15KPA220-B.pdf
15KPA220A-HR
15KPA220A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220VWM 356VC AXIAL
Tikiake:
15KPA220A
15KPA220A
Tikiake: 15KPA220A.pdf
15KPA22-B
15KPA22-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 38.96V P600
Tikiake: 15KPA22-B.pdf
15KPA220A-B
15KPA220A-B
Tikiake: 15KPA220A-B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel