15KPA20CA-HRA
15KPA20CA-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 34.3V P600
I roto i te taonga: 6005 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA20CA-B
15KPA20CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 14991 pcs
Tikiake: 15KPA20CA-B.pdf
RFQ
15KPA20ATR
15KPA20ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: 15KPA20ATR.pdf
15KPA20CAE3/TR13
15KPA20CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA20CAE3/TR13.pdf
15KPA20C-B
15KPA20C-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 36.02V P600
Tikiake: 15KPA20C-B.pdf
15KPA20CA-HR
15KPA20CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20VWM 34.3VC AXIAL
Tikiake:
15KPA20A
15KPA20A
Tikiake: 15KPA20A.pdf
15KPA20A-HRA
15KPA20A-HRA
15KPA20CA
15KPA20CA
Tikiake: 15KPA20CA.pdf
15KPA20AE3/TR13
15KPA20AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA20AE3/TR13.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel