15KPA200CA-HRA
15KPA200CA-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 319.1V P600
I roto i te taonga: 5490 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA200ATR
15KPA200ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
I roto i te taonga: 57865 pcs
Tikiake: 15KPA200ATR.pdf
RFQ
15KPA200CAE3/TR13
15KPA200CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA200CAE3/TR13.pdf
15KPA200AE3/TR13
15KPA200AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA200AE3/TR13.pdf
15KPA200CA-HR
15KPA200CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200VWM 319.1VC AXIAL
Tikiake:
15KPA200CA
15KPA200CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 15KPA200CA.pdf
15KPA200C-B
15KPA200C-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 335.06V P600
Tikiake: 15KPA200C-B.pdf
15KPA200CA-B
15KPA200CA-B