15KPA170A-B
15KPA170A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 272.7V P600
I roto i te taonga: 12654 pcs
Tikiake: 15KPA170A-B.pdf
RFQ
15KPA170A-HRA
15KPA170A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 6215 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA17-B
15KPA17-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 17V 30.77V P600
Tikiake: 15KPA17-B.pdf
15KPA170-B
15KPA170-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 286.34V P600
Tikiake: 15KPA170-B.pdf
15KPA170A-HR
15KPA170A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170VWM 272.7VC AXIAL
Tikiake:
15KPA170A
15KPA170A
Tikiake: 15KPA170A.pdf
15KPA170AE3/TR13
15KPA170AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA170AE3/TR13.pdf
15KPA17
15KPA17
Tikiake: 15KPA17.pdf
15KPA16CA
15KPA16CA
Whakaahuatanga: TVS AXIAL HI-POWER
Tikiake: 15KPA16CA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel